Fietstocht Oranjewoud langs vergeten en nieuwe Landgoederen

Zaterdag 19 augustus 2023 organiseert de Stichting-Historie Heerenveen een fietstocht door Oranjewoud, waarbij letterlijk wordt stilgestaan bij ‘vergeten’ en nieuwe landgoederen. Een gids die evenals de deelnemers op eigen fiets rijdt, vertelt over de historische landgoederen in en om Oranjewoud. De deelnemers zullen ontdekken dat er over de historie van Oranjewoud veel te verhalen is. De nadruk in de rondleiding ligt op de ‘vergeten landgoederen’.
Wie nieuwsgierig is geworden naar deze vergeten landgoederen kan zich tot uiterlijk vrijdagochtend 18 augustus 12.00 uur aanmelden bij
Ook maken we gebruik van headset (€1.00 voor de oortjes ). Zou u, indien mogelijk, eigen oortelefoontjes willen meenemen?