login     icon mail

logo werkgroep oud heerenveen 250

Rondleidingen
Wandel en fiets mee met onze gidsen!
Schoterlandse Kruiskerk
Gebouwd in 1637, gesloopt in 1969
Gezicht op Heerenveen vanaf de Knipe
De fietstocht ging o.a. langs de Joodse begraafplaats in Oranjewoud.
De fietstocht ging o.a. langs de Joodse begraafplaats in Oranjewoud.

Onder een stralende zon was er zaterdag 22 maart 2025 een bijzondere historische fietstocht door Oranjewoud en Oudeschoot, onder de bezielende leiding van gids Gerard van der Werf. Start en eindpunt was Parkhotel Tjaarda en de tocht ging langs de vele bezienswaardigheden zoals de Skoatter Tsjerke, voormalige gemeentehuis De Drie Pilaren, Huize Veenwijk , de Joodse Begraafplaats, het beeldhouwwerk van Anne Woudwijk.


Ook al woonden de deelnemers aan de tocht al heel lang (soms hun hele leven) in Oranjewoud, iedereen hoorde wel wat nieuws. Het was een zeer geslaagde fietstocht!

Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot Fietstocht Oranjewoud en Oudeschoot

 

 

e-Boekhouden.nl

Onze sponsors: